Zawody w Tarnowie Podgórnym 2017

1 min read

W sobotę 11.03.2017r w Tarnowie Podgórnym odbył się co roczny turniej szermierczy pod nazwą „Tarnovia – Cup”. W gronie kilkudziesięciu zawodniczek i zawodników z kraju dobrze wypadli reprezentanci naszego klubu. Marta Michalczyk w kategorii młodziczek wywalczyła 2 miejsce, Krynicka Aleksandra 8m. W tych samych rocznikach Gustaw Feliński zajął miejsce 10. W kategorii „dzieci” 3 pozycję wywalczyli Wojciech Marczak i Jan Mieszkiełło, 9 miejsce przypadło Jakubowi Gajewskiemu, na miejscu 14 uplasował się Błażej Bednarski. Wśród dziewcząt Hania Kacała  zajęła 10 miejsce , a Zuzanna Gembara 12. Bardzo dobrze wypadł jeden z najmłodszych naszych zawodników Antoni Bednarski , który w kategorii „zuchy” zajął 2 miejsce.