Puchar „Gryfka” 2016

1 min read

W sobotę 21.05. w Szczecinie rozgrywany byl Turniej o Puchar Gryfka. Zmagania szermierzy odbywały się w trzech kategoriach wiekowych, osobno dla dziewcząt i chłopców. Sks Flesz Świdnica reprezentowało aż 17 zawodników. Ilość zamieniła się w jakość przynosząc Fleszowi pięć medali i miejsca w finałowej ósemce. Wsród Zuchów triumfowała Amelia Moszonka, u chłopców miejsce 5 zajął Antoni Bednarski. W kategorii Dzieci Amelia Gruczman i Julia Stasiukiewicz zajęły trzecie miejsca, a wsród chłopców drugie miejsce zdobył Jan Mieszkiełło. Piąty był Wojciech Marczak, ósmy Jakub Gajewski. U najstarszych zawodników tj. Kategoria Młodzik, zwyciężył Arkadiusz Kozłowski, z dziewcząt Marta Michalczyk zajęła 5 miejsce.