Dominika Pawłowska zwyciężczynią Pucharu Polski we Wrocławiu !

1 min read

Zawodniczka Szkolnego Klubu Szermierczego „FLESZ” Świdnica Dominika Pawłowska wywalczyła pierwsze miejsce w Pucharze Polski Juniorek Młodszych. Impreza odbyła się we Wrocławiu w gronie 122 szpadzistek całego kraju. Nasza reprezentantka pokonała w finale Barbarę Brych z Siemianowic Śląskich. Podopieczna trenera Jarosława Czorniczka aktualnie zajmuje drugie miejsce na liście rankingowej Polskiego Związku Szermierczego w kategorii juniorek młodszych.

Marucha Weronika uplasowała się na miejscu 21, Michalczyk Marta 37, Lenckosz Pola 57, Wilamowska Klaudia 66, Parysek Zofia 113.

Wśród chłopców triumfował reprezentant Lubina Piotr Kołpa. Najwyżej sklasyfikowany nasz zawodnik to Sebastian Michalczyk który zajął 88 miejsce.