Dominika Pawłowska zdobywczynią brązowego medalu Mistrzostw Polski Juniorek

1 min read

We Wrocławiu trwają Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadzie. W pierwszym dniu zawodów do rywalizacji stanęły Panie i Panowie w konkurencji indywidualnej. Po raz kolejny rewelacyjnie spisała się Dominika Pawłowska która zdobyła brązowy medal.  Warto podkreślić, że nasza reprezentantka startuje jeszcze w kategorii juniorek młodszych, a już sięga po trofea w kategoriach wyższych. Inni nasi zawodnicy również wypadli bardzo dobrze. Weronika Marucha przegrała walkę o wejście do finałowej 8, Klaudia Wilamowska oraz Jan Marczak zakończyli zawody na zmaganiach o miejsce 16, Sebastian Michalczyk o miejsce 32, a Miłosz Cygański o 64.

Jutro turniej drużynowy w którym wystartują nasze Panie: Dominika Pawłowska, Weronika Marucha i Klaudia Wilamowska.