Dominika Pawłowska 5 w Gliwicach.

1 min read

W dniach 10-11.10 2015 odbył się II Puchar Polski Juniorów młodszych w Gliwicach. W imprezie wystartowały trzy reprezentantki Szkolnego Klubu Szermierczego „FLESZ” Świdnica: Dominika Pawłowska, Weronika Marucha i Klaudia Wilamowska oraz jedna przedstawicielka ZKS Drzonków Aleksandra Sobolewska. Dominika Pawłowska zajęła wysokie 5 miejsce, przegrywając o medalową czwórkę z reprezentantką Piasta Gliwice – Ewą Kawencką, która ostatecznie wygrała zawody. Weronika Marucha jako najmłodsza z naszej reprezentacji uplasowała się na 26 miejscu, a Klaudia Wilamowska na 29. Reprezentantka ZKS Drzonków zajęła 43 pozycję. W drugim dniu zawodów w rywalizacji chłopców najwyżej sklasyfikowany został Jan Marczak zajmując 20 pozycję. Sebastian Michalczyk uplasował się na 66 miejscu, Grzegorz Szymański najmłodszy uczestnik zawodów zajął miejsce 84, a Miłosz Cygański zakończył zmagania na miejscu 91.