GRZEGORZ WARECKI SREBRNYM MEDALISTĄ W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU O  PUCHAR BYTOMIA!!!!

1 min read

Bytomskie zawody już na stałe wpisały się w kalendarz imprez szermierczych w naszym kraju, dzięki czemu do BYTOMIA za każdym razem przyjeżdżają liczne reprezentacje najlepszych klubów, między innymi nasz Szkolny „FLESZ” ŚWIDNICA.  Rywalizacja w Pucharze Bytomia odbywała się przy udziale dzieci z rocznika 2014 i młodsze, ale także mający już za sobą spore doświadczenie juniorzy i juniorki.  W grupie do lat 12 rywalizowało 130 zawodniczek oraz zawodników z 12 klubów krajowych. Nasza reprezentacja składał się z 16 chłopców oraz 6 dziewczyny. Po raz kolejny Grzegorz Warecki zajął drugie miejsce w kategorii dzieci. W silnie obsadzonej stawce rywali 13 miejsce zajął Tymon Bobrowicz. Poniżej wynik chłopców w kategorii dzieci.

W kategorii „zuchów ” najwyżej sklasyfikowany został Karol Bobrowicz, który uplasował się na miejscu 13. Poniżej wynik chłopców w tej kategorii:

W rywalizacji dziewcząt Helena Bednarska zajęła 11 pozycję w kategorii „dzieci”

W młodszych rocznikach Lea Żelek uplasowała się na miejscu 18.